Доставка та повернення товару

Умови доставки та повернення в інтернет-магазині Меблі ІФ

 • Самовивіз

Можливість забрати раніше замовлений товар своїм транспортом з нашого складу в м. Івано-Франківськ. Товар можна оплатити при отриманні, або під час замовлення в офісі чи на сайті. Оримуючи меблі перевіряйте :

 • Кількість коробок
 • Цілісність упаковок
 • Дзеркала та інші ламкі деталі
 • Повну комплектацію виробу
  Притензії щодо пошкоджених елементів, або інших крихких деталей, після того як вони були відвантажені і Ваше авто покинуло територію складу – не приймаються.

 • Доставка транспортом магазину

Ми доставляємо меблі власним транспортом, якщо це було обговорено при замовленні і покупець оплатив цю послугу. Доставка трансортом магазину меблі ІФ здійснюється по території Західної України.

 • Доставка може бути безкоштовною якщо це було обговорено, або діє така акція
 • При отриманні товару необхідно переконатися в цілісності товару та його комплектації
 • Оплатити доставлений товар можна по факту, або предявити експедитору документи про оплату
Товар потрібно перевіряти при отриманні. В разі виявлення механічних пошкоджень. Не цілісність коробок. Деформацію деталей і т.п – необхідно звернутися в наш відділ рекламації 0689619806 , або скинути фото притензії на Viber 0989484121.

 • Доставка поштовими стлужбами

В інші міста доставка здійснюється почтовими перевізниками Нова Пошта, Інтайм, Делівірі або іншими службами, якщо всі нюанси доставки було погоджено з покупцем.

 • При отрманні товару у перевізника необхідно перевірити цілісність коробок
 • Кількість місць що вказані в товарно-транспортній накладні
 • Перевірити цілісність дзеркал та декоративних елементів
Притензії не приймаються, якщо отримувач підписав документи які засвідчують що він прийняв товар у перевізника. В разі виявлення пошкоджень необхідно разом з представником перевізника скласти акт про відмову приймати товар, та віправити копію цих документів, фото пошкоджень на нашу пошту  info@xn--90ahtb7k.if.ua

Умови повернення товару

Як повернути товар
Згідно закону України про захист прав споживача Ви маєте право повернути товар на протязі 14 днів. Цей термін починає діяти з того дня як покупець отримав товар. Згідно статі 9 (Закону про захист прав споживачів) Покупець може повернути товар : Якщо товар не був у користуванні Немає слідів пошкоджень, сколів, потертостей, тріщин. Меблі не були зібрані. Збережений товарний вигляд виробу. Збережена та ціла упаковка. Збережена повна коплектація з непошкодженими бірками на коробках. Є всі документи що підтверджують факт покупки в магазині Меблі ІФ
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.
Поверненю не підлягають
Згідно закону України який захищає права споживача меблі що були виготовлені на замовлення. Вироби в яких на замовлення клієна було змінено – розмір, конфігурацію, опції, колір чи будь який інший елемент що відрізняє їх від стандартних фабричних меблів – поверненню не підлягають.