Гарантії

Вас обслуговує ФОП Грошко Марія Богданівна

Ми гарантуємо якість своїх товарів і несемо відповідальність за їх стан, доставку, збірку та експлуатаційні характеристики.  В той же час наш магазин дотримується правил та положень з  надання послуг та реалізації товарів, які діють на території нашої Країни. Прошу Вас ознайомитися з умовами гарантійних та післягарантійних зобовязань інтернет магазину Меблі ІФ.  Якщо у Вас виникли запитання до наших товарів чи обслуговування зателефонуйте мені будь-ласка за номером телефону

0977202550  Мій facebook

 

Реквізити для безготівкового розрахунку

Реквізити для поповнення поточного рахунку у : Рахунок No IBAN UA333363100000026002020887142 у АТ «ІДЕЯ БАНК», МФО 336310, код ЗКПО 3099018826Призначення платежу (обов’язкова інформація): Поповнення поточного рахунку NoIBAN UA333363100000026002020887142, Фізична особа-підприємець Грошко Марія Богданівна,

Гарантія і повернення товарів в інтернет-магазині Меблі ІФ

Наш магазин співпрацює з фабриками та меблевими комбінатами, які відповідально ставляться до якості  своєї продукції. Нажаль інколи, трапляються випадки, коли придбаний товар, поставляється з фабричними дефектами або пошкодженнями які сталися під час транспортування. Якщо таке стається, ми надаємо гарантію на будь-який товар що був замовлений в інтернет-магазині Меблі ІФ.

Як правильно отримати товар

Отримуючи товар покупець повинен поставити підпис на накладній нашого курєра, або представника почтової служби. Є кілька важливих пунктів на які варто звернути увагу перед тим як поставити свій підпис.

 1. Покупець повинен бути присутній при передачі товару, або надати право приймати товар своєму представнику
 2. Оглянути товар. Цільсність та зовнішній вигляд упаковки
 3. Особливу увагу варто звернути на скляні елеменнти, полиці, фасади та інше
 4. Оглянути фасади на предмет механічних пошкоджень, подряпин чи інших дефектів
 5. Перевірити кількість упаковок, та повну комплектацію меблевого виробу а також кольору
 6. Перевірити колір корпусу та фасадів (інформація вказана на бірках які клеються на коробки)
 7. Зберегти всі документи передані нашим менеджером, чи курєром який доставив Вам меблі

Тільки перевіривши всі перелічені вище пункти та впевневшись в належній доставці та повній комплектації товару – підписуйте накладну яка свідчить про прийом Вами товару. Якщо виникають спірні питання телефонуйте в наш гарантійний відділ щоб як най швидше вирішити проблему.

Умови та положення гарантійного обслуговування

Ми завжди готові йти на зустріч своїм покупцям. Кожен товар на цьому сайті має гарантію від виробника. Конкретні терміни вказані на карточці того чи інншого товару у відповідній вкладці. Якщо під час гарантійного терміну товар або окремі його елементи вийдуть зладу, ми безкоштовно обміняємо та замінимо його. Просимо звернути увагу на те що в кожного виробника є свій термін заміни рекламації, тому в деяких випадках ми просто неможемо виконати свої гарантійні зобовязання швидше терміну заявленого виробником. Також просимо зауважити що деякі виробники можуть змінювати термін заміни рекламаційних деталей. Але вона не може перевищувати термін 45 робочих днів.

Наш магазин може відмовити у гарантійному обслуговуванні по таких причинах :

 • Закінчився термін гарантії який надає виробник
 • Не меблях видно чіткі сліди, дефекти спричинені клієнтом, або іншою стороннью особою
 • Товар пошкоджено в наслідок стихії
 • Меблі використовувалися не дотримуючись вимог виробника – надмірна волога, велике недопустиме навантаження, інші механічні пошкодження
 • Якщо меблі виготовлені за індивідуальним замовленням
 • Якщо на бракованій деталі видно сліди збірки чи користування
 • Товар був зібраний не нашим представником якщо це спричинило пошкодження під час збірки
 • Якщо відсутні документи що підтверджують покупку товару

Гарантіяи не розповсюджується на такі випадки

 • Регулювання завіс
 • Дверей до шаф-купе які зїхали з рейки
 • Регулювання зазорів висувних шухляд
 • Якщо збірка виконувалась самостійно або не кваліфікованим майстром

!! Важливо – перед збиранням ознайомитись з інструкцією. Якщо по якихось причинах ви не знайшли інструкцію зверніться до наших менеджерів – відділ рекламації.

!! Збирання меблів повинно здійснюватись професійним збиральником. Якщо Ви бажаєте економити на збірці, то берете на себе відповідальність за придбані меблі.

Умови не гарантійного обслуговування

В будь-якому випадку наш клієнт має першочергове право на обслуговування. Якщо закінчився гарантійний термін, то виклик майстра, заміна пошкоджених деталей та інші супутні послуги будуть платними (згідно прайсу).

Повернення товару

Згідно закону України про захист прав споживача Ви маєте право повернути товар на протязі 14 днів. Цей термін починає діяти з того дня як покупець отримав товар.

Згідно статі 9 (Закону про захист прав споживачів) Покупець може повернути товар якщо :

 • Товар не був у користуванні
 • Немає слідів пошкоджень, сколів, потертостей, тріщин
 • Меблі не були зібрані
 • Збережений товарний вигляд виробу
 • Збережена та ціла упаковка
 • Збережена повна коплектація з непошкодженими бірками на коробках
 • Є всі документи що підтверджують факт покупки в магазині Меблі ІФ

!! Розпакований матрац належить до тих меблів, які не підлягають поверненню

!!! Якщо меблі були виготовленя під замовлення – індивідуальні розміри, нестандартні розміри, нестандартний колір плити чи інших матеріалів – Ви не можете повернути такі вироби

!!! Згідно постанови  Кабінету міністрів України в положені 3 – меблі виготовлені за індивідуальними замовленнями поверненню та обміну не підлягають. Якщо, наприклад, Ви бажаєте повернути диван в нестандартному кольорі тканини то розмір авансу що був внесений за цей виріб не повертається.