меблі для відпочинку

Які меблі купити для організації відпочинку

Організовуємо куточок для хобі чи дозвілля: які меблі купити

Інколи так хочеться примоститися десь у затишному місці з книжкою та чашкою чаю або ж помалювати у зручній обстановці. Види дозвілля можуть бути різними — рукоділля, малювання, читання, перегляд кіно, однак суть залишається одною: кожен хотів би мати для цього комфортне місце. Які меблі можна купити, щоб організувати такий куточок у своїй квартирі?

Основне — це крісло

Звісно ж, основним в облаштуванні куточка для дозвілля вдома буде крісло. Це може бути й диван, однак «усамітнитися» на ньому, якщо живеш не один, точно не вийде. Крісло ж створює ілюзію затишного та відділеного від інших простору, де можна побути одному.


Які крісла можна купити для свого куточка:

  • Крісло-мішок. Якщо у вільний час ви найчастіше просто дивитеся кіно, крісло-мішок точно підійде. У ньому можна зручно всістися, накритися пледом і смакувати перекус під час перегляду фільму. Однак для інших видів дозвілля таке крісло може виявитися не дуже комфортним.
  • Крісло з високою спинкою на ніжках. Це ідеальний варіант для більшості видів дозвілля. У ньому буде зручно плести спицями, вишивати, малювати, дивитися кіно й читати книжку. Такі крісла доступні в різних конфігураціях, тому не проблема знайти для себе підхожий варіант за дизайном, розмірами, кольором. Модель може також мати підлокітники, що створюватиме додатковий комфорт.

кісло мішок

  • Розкладне крісло. Якщо ви цінуєте функціональні речі й вам важко виділити окреме місце для себе в маленькій кімнаті, розкладне крісло може стати оптимальним рішенням. Під час приїзду когось із родичів воно слугуватиме ліжком, в інший час буде вашим місцем для дозвілля.
  • Крісло з функціональними підлокітниками. Такі крісла зазвичай розкладаються, але це не єдина їхня перевага. Також меблі мають підлокітники, усередині яких може бути ніша чи висувні полички. Це зручно, адже ви зможете зберігати прямо в кріслі свої речі для хобі, як-от нитки, спиці, книги, фарби тощо.

Вибір крісла залежить від виду хобі, якому ви віддаєте перевагу, тому орієнтуйтеся на власні потреби.

Столик — важлива деталь

Ідеальне доповнення до зручного крісла — це компактний столик. На ньому ви зможете примостити чашку чаю з печивом, покласти книжку або зберігати кошик із рукоділлям. Оскільки ваша ціль організувати саме свій «куточок», столик повинен бути невеличким, але й містким.

Якщо ви любите змінювати види діяльності або речей для хобі досить багато, виберіть столик із додатковою поличкою. Закінчили малювати або вишивати — склали все на полицю під стільницею. І речі в порядку, і стіл чистий, немає візуального шуму.

 

столик класика

Деякі столики оснащуються коліщатками. За потреби ви зможете легко перемістити його до зони відпочинку у вітальні, коли до вас прийдуть гості.

Додаткові елементи для атмосфери

Щоб куточок для себе був затишним і красивим, не обмежуйтеся лише кріслом і столиком. Увімкніть фантазію та додайте трішки творчості. Можете повісити на стіні поруч картину, яку нещодавно намалювали, або сплетене власноруч макраме. Щоб приділяти час хобі було комфортно і ввечері, доповніть куточок торшером, що підходить за дизайном вибраним меблям.

Як тільки ви організуєте затишний куточок із зручними меблями в себе вдома, ви відразу помітите, як з’явились час і бажання займатися хобі, до яких завжди не доходили руки.

Залишити відповідь